10kW Growatt HYUNDAI 390W-DC

Przedłużka uziomu 1.5m - dodatkowa

Zestaw fotowoltaiczny przeznaczony jest do produkcji energii w systemie ON-GRID.

Zestaw skomponowany jest z najwyższej jakości paneli HYUNDAI wykonanych w technologi shingled. Technologia ta polega na łączeniu ogniw w sposób przypominający gont. Dzięki takiemu układowi powierzchnia całego modułu jest bardziej wykorzystana niż w przypadku wcześniej stosowanych technologii, co pozwala na uzyskanie wyższej wydajności z 1 m2 powierzchni nawet o 15%. 

Hyundai Energy Solutions
Założona w 1972r. grupa Hyundai Heavy Industries jest jedną z najbardziej zaufanych marek sektora przemysłu ciężkiego i jest sklasyfikowana na liście Fortune 500. Globalny lider i innowator, firma Hyundai Heavy Industries jest zobowiązana do tworzenia mechanizmów rozwoju, poprzez rozwój i znaczące inwestycje na polu energii odnawialnej.
Hyundai Energy Solutions jest jednym z głównych podmiotów działalności energetycznej grupy HHI i szczyci się produkcją wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych dla ponad 3000 odbiorców na całym świecie.

Gwarancja:

Uzysk: 25 lat
Na produkt: 20 lat

Zastosowany inwerter charakteryzuje się niską awaryjność ze względu duże doświadczenie na rynku w projektowaniu i produkowaniu inwerterów fotowoltaicznych Growatt – nie martwisz się o częste odsyłanie sprzętu na reklamację.

Nowy produkt