10kW Solplanet ML SYSTEM 330W-BD

Przedłużka uziomu 1.5m - dodatkowa

Zestaw fotowoltaiczny przeznaczony jest do produkcji energii w systemie ON-GRID.

ML System jest polskim producentem mono- i polikrystalicznych modułów fotowoltaicznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala na utrzymanie doskonałej jakości produkcji i optymalnej wydajności. 

• Produkty są jedne z najlepszych w klasie wydajności, oraz cechuje je wysoka niezawodność.
• Moduły ML System są poddawane rygorystycznym, niezależnym testom w TUV Rheinland pod kątem : temperatury, wilgotności, uderzenia gradem i testów obciążenia mechanicznego.
• Moduły ML System zapewniają wysoką sprawność, nie tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych, ale także w warunkach słabego oświetlenia.
• Moduły ML System uzyskują znakomite wyniki produkcji energii zarówno w wysokich jak i niskich temperaturach. 

Zestaw składa się z paneli fotowoltaicznych 330 Wp mono ML  120 ogniw FULL BLACK HALF CUT PERC 1684x1002x35 mm.

Panel został wyposażony w monokrystaliczne ogniwa krzemowe, które zostały laminowane specjalnymi foliami. Takie rozwiązanie zapewnia długie i bezproblemowe użytkowanie panelu. Moduł ML  generuje moc o wartości 330 W.

Panel doskonale sprawdzi się w instalacjach których powierzchnia jest ograniczona. Moduł PV  jest panelem PERC, oznacza to że został on wyposażony w reflektor mocy. Reflektor to dodatkowa warstwa aluminium umieszczonego pod ogniwami krzemowymi, powoduje ona powtórne skierowanie do ogniwa światła które się przez nie przedostało.

Technologia half-cut zastosowana przy produkcji panelu niesie za sobą szereg korzyści. Panele half-cut (HC) są bardziej wytrzymałe na powstawanie mikro uszkodzeń podczas silnych wiatrów, opadów gradu czy śniegu. Kolejną zaletą half- cut jest praca w częściowym zacienieniu, podczas gdy zwykłe panele przy choćby częściowym zacienieniu przestają działać, moduły wyposażone w takie ogniwa "wyłączą" zacieniony fragment i dalej będą pracować.

Moduł PV jest kompatybilny z większością systemów montażowych co daje swobodę w doborze odpowiedniego rodzaju montażu.

Gwarancja:

- Uzysk 25 lat
- Na produkt: 20 lat

Nowy produkt